Kasutustingimused

Käesolevad kasutustingimused on loodud veebirakenduse ristsonad.ee (Nuti Grupp OÜ) ja nimetatud veebirakenduse kasutaja vaheliste õigussuhete reguleerimiseks. Kasutajaid ja ristsonad.ee-d nimetatakse edaspidi koos Poolteks. Registreerudes ristsonad.ee internetiportaali kasutajaks, annab kasutaja nõusoleku, et on tutvunud kasutustingimustega ja aktsepteerib neid.

Mõisted

 • Kasutaja – ristsonad.ee internetiportaalis registreeritud isik, kes on kasutanud või kasutamas nimetaud veebilehe teenust.
 • Veebileht – ristsonad.ee domeeni kaudu kättesaadav informatsiooni kogum.
 • Haldaja – Nuti Grupp OÜ
 • Isikuandmed – andmed, mida Veebileht on Kasutajalt Veebilehe kasutajaks registreerumisel ja Veebilehe kasutamise käigus saanud.

Müügilepingu kehtivus, teenuse- ja hinnainfo

 • Müügitingimused kehtivad Veebilehel teenuste tellimisel.
 • Veebilehel tellitavad teenused arveldatakse eurodes.
 • Veebilehel pakutavate teenuste hinnad on märgitud teenuste juurde.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

 • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
 • Visa/Mastercard kaardimaksed
 • Soome pangalingid: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki
 • Läti pangalingid: Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor
 • Leedu pangalingid: Swedbank, SEB ja Luminor

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Ristsonad.ee teenus

1.1. Ristsonad.ee on ristsõnade lahendamise veebirakendus, mis koosneb e-ristsõnadest ja võimalusest tellida ka paberristsõnu.

1.2. Veebilehel olevad ristsõnad jagunevad kaheks tasulise ja tasuta.

1.3. Tasuta on keskkonna avalehel olev tutvusmise ristsõna

1.4. Tasulise teenuse kasutamiseks on vaja ennast registreerida ristsonad.ee Kasutajaks ja luua endale vastav kasutajakonto. Palun olge konto loomisel täpne, ärge mingil juhul esitage enda kohta valeandmeid.

Kasutajaks registreerimine

2.1. Veebilehel olev sisu on osaliselt tasuline ning sellele ligipääsemiseks peab Kasutaja eelnevalt valima  tasulise paketi:

 • Nuti e-RS, 1 kuu kasutusperiood hind 1,99 EUR. Sisaldab; vähemalt 100 e-ristsõna, juurdepääs 30 päevaks e-ristsõnade arhiiv.
 • Nuti 150, 3 kuu kasutusperiood hind 5,99 EUR. Sisaldab; vähemalt 150 ristsõna, juurdepääs 3 kuuks e-ristsõnade arhiiv. 3 kuu ajakirja Nuti tellimus.
 • Nuti 5000, 12 kuu kasutusperiood hind 24.90 EUR. Sisaldab; vähemalt 395 ristsõna, juurdepääs 12 kuuks e-ristsõnade arhiivile, 12 kuu ajakirja Nuti tellimus, osalemist 5000 euro loosimises.

Hinnad on koos käibemaksuga.

2.2. Peale kasutusperioodi valimist sisestab Kasutaja oma emaili aadressi, mis annab võimaluse kasutusperioodi eest tasumiseks läbi maksekeskkonna.

2.3. Ristsonad.ee tasulise osa eest saab tasuda mobiilimaksena või kaardimaksena.

2.4. Makse teostamine toimub väljaspool ristsonad.ee veebikeskkonda vastava teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. Ristsonad.ee veebilehel puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

2.5. Kui kasutusperioodi eest on tasutud, saab Kasutaja oma emailile parooli, mille sisestamine veebilehel olevale sisselogimise vormile tagab talle ligipääsu ristsonad.ee digitaalsele infole ja mängu keskkonnale.

2.6. Tasuline sisu avaneb kasutajale kohe peale tasu sooritamist.

Taganemisõigus

3.1. Vastavalt võlaõigusseadus § 53 lg 4 p 71 ei kohaldata taganemisõigust tehingutele, mille esemeks on digitaalse sisu edastamine, mida ei toimetata kätte füüsilisel andmekandjal.

3.2. Kasutajal on õigus oma kasutusperiood tühistada või lõpetada, andes sellest Haldajale teada emaili teel.

3.3. Kui kasutaja soovib lõpetada oma kasutusperioodi enne kasutusperioodi lõppu, siis raha tagastamisele ei kuulu.

3.4. Kasutajal on võimalik teenuse lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele.

3.5. Puuduse avastamisel peab Kasutaja kohe teavitama ristsonad.ee töötajaid e-posti või telefoni teel.

Kasutaja õigused ja kohustused

4.1. Kasutajal on õigus kasutada Veebilehel kõiki temale võimaldatud funktsioone.

4.2. Kasutaja kohustub esitama ristsonad.ee kasutajaks registreerumisel täielikult tõesed isikuandmed, mis ei ole eksitavad, ebatäpsed või väärad.

4.3. Kasutaja kinnitab, et tema poolt ristsonad.ee keskkonda sisestatavad andmed ei ole vastuolus Eesti Vabariigi seaduste ja muude õigusaktidega ega heade kommetega.

4.4. Kasutaja kohustub mitte kasutama Veebilehel olevat infot ebaseaduslikuks tegevuseks või pettusteks.

4.5. Kasutaja kohustub mitte kahjustama või häirima Veebilehe normaalset tegevust ning vältima tahtlikku vigade esilekutsumist Veebilehe serveri või programmide töös.

4.6. Kasutaja kohustub hoidma Veebilehe kasutamiseks antud salasõna ja kasutajatunnust nii, et see ei satuks kolmandate isikute kätte.

4.7. Kasutaja on teadlik ja nõustub sellega, et Veebilehel on õigus teostada isikuandmete töötlemist vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele õigusaktidele ja tingimustele.

Haldaja õigused ja kohustused

5.1. Kui Kasutaja ei täida Kasutustingimuste järgseid kohustusi, on Veebilehe Haldajal õigus piirata või tühistada Kasutaja Veebilehe kasutamisõigust.

5.2. Haldajal on igal ajal õigus Kasutustingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada. Kasutajal on soovituslik regulaarselt kasutajatingimustega tutvuda.

5.3. Haldajal on õigus saata kasutajale e-maili teel infot Veebilehe uudiste kohta.

5.4. Haldajal on õigus kasutajale ette teatamata muuta Veebilehe sisu ning teenuse kasutamise tingimusi.

5.5. Kui Kasutaja on jaganud oma salasõna ja kasutajatunnust kolmandate isikutega, on Haldajal õigus tühistada Kasutaja Veebilehe kasutamisõigus.

Isikuandmete töötlemine

6.1. Haldaja kohustub mitte kasutama Kasutaja privaatset informatsiooni, mida ristsonad.ee on Kasutajalt Veebilehe kasutajaks registreerumisel küsinud, muudel eesmärkidel kui Teenuse osutamiseks.

6.2. Haldaja ei avalda Kasutaja isikuandmeid kolmandatele osapooltele.

6.3. Isikuandmete töötlemise eest vastutab Haldaja, kes annab endast parima andmete privaatsuse tagamiseks ja kaitsmiseks.

6.4. Kasutajal on õigus tellida ristsonad.ee Veebilehelt isikuandmete kustutamist, teavitades sellest nuti@nutigrupp.ee

6.5. Kasutajakonto aktiveerimisega annab Kasutaja nõusoleku oma isikuandmete kasutamiseks Haldaja

poolt.

Poolte vastutus

7.1. Kasutajad kasutavad Veebilehel olevat informatsiooni täielikult omal vastutusel.

7.4.Haldaja ei vastuta Veebilehe tekstis olevate fraaside, sõnade ja mõistete vääriti mõistmise tõttu tekkinud tagajärgede eest.

Autoriõigus

8.1. Kõik Veebilehel sisalduv visuaalne info ja andmete kogud – tekst, graafika, logod, ikoonid, nupud, programmid ja andmebaasid on kaitstud Eesti ja rahvusvaheliste autoriõiguste seadustega.

8.2. Kasutaja ei või Veebilehel avaldatud materjale kopeerida, reprodutseerida, avaldada ega muul viisil kasutada.

Muud sätted

9.1. Kasutamisest tekkinud vaidlusi püüavad Kasutaja ja ristsonad.ee lahendada läbirääkimiste teel, vajadusel Eesti Vabariigi seadusandlusega ettenähtud korras.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

 • Veebileht kasutab tellija poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, e-maili) ainult tellimuse töötlemiseks ning teenuse teenuse kasutajale avamiseks.
 • Veebileht edastab isikuandmeid makseteenust pakkuvale ettevõttele selleks, et avada tellijale juurdepääs tasulisele osale.
 • Veebileht saadab kasutajale uudiskirju ning pakkumisi kasutaja e-maili aadressile ainult juhul, kui
  kasutaja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi.
 • Kasutajal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

 • Kui kasutajal on Veebilehe osas pretensioone, tuleb see saata e-kirja aadressile nuti@nutigrupp.eevõi helistada telefonil: 56 111 063
 • Kui kasutaja ja Veebileht ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on kasutajal võimalik
  pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada kasutaja ja Veebilehe vahel sõlmitud kokkuleppest tulenevaid vaidlusi.
 • Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Teenuse lõpetamine

 • Kui soovite lõpetada teenust, siis palun saatke soov sellest emailile nuti@nutigrupp.ee.

Palume kõik ettepanekud, küsimused ja kaebused saata e-posti aadressile nuti@nutigrupp.ee

 

 

Students can order college essays as well as coursework tasks. MasterPapers.com MasterPapers website provides such services using essay writing services as resume writing and web content, and various other kinds of professional writing. They also offer correction and editing. If you’re trying to decide if MasterPapers is the ideal solution for your requirements, check out their customer reviews and testimonials. There’s also a list of possible issues in their customer and writing support, to help you make an educated choice about which paper to order from them.